هایگلاس ترک

ورق-هایگلاس-ترک

ورق هایگلاس ترک

ورق هایگلاس ترک از نوع ام دی اف است که مغزی آن مانند ورق‌ ملامینه بوده ولی بسیار شفاف‌ تر و براق‌ تر از آن می باشد. جنس ورق ‌های هایگلاس از پلکسی‌ گلاس است که به‌ صورت پوششی بر روی صفحات ام دی اف قرار می گیرد. این ورق ها برای انواع مصنوعات چوبی به‌ خصوص صفحات کابینت آشپزخانه‌ ها استفاده می‌ شود.

این نوع ورق ‌ها دارای مدل‌ های مختلف از جمله مدل ‌های ایرانی و خارجی هستند که ویژگی ‌ها و خصوصیت‌ های متفاوتی دارند.

در چند سال گذشته ایران توانایی تولید این نوع از ورق‌ ها را نداشته و واردات آن از سایر کشورها صورت می گرفته است. اخیراً در داخل ایران به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه و دستگاه‌ های تولیدی این صفحات، ما قادر به تولید ورق های هایگلاس در داخل کشور هستیم ولی تفاوت‌ هایی میان ورق ‌های هایگلاس خارجی و ایرانی وجود دارد.

از بهترین ورق‌ های هایگلاس می‌توان به ورق‌ هایگلاس ترک اشاره کرد، که بهترین کیفیت را در بین ورق‌ های هم‌ نوع خود دارند و در فروشگاه متین هایگلاس به فروش می‌رسند. در تولید ورق هایگلاس ترک از بهترین و با کیفیت ‌ترین مواد اولیه استفاده می‌شود. به همین علت این ورق‌ ها از شفافیت و درخشندگی بسیار بالا و منحصر به ‌فردی برخوردار هستند. ورق هایگلاس ترک همانطور که واضح است از کشور ترکیه به ایران وارد می شود و دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است.

ورق هایگلاس ترک از چه موادی ساخته می شود؟

ورق‌ هایگلاس ترک که در کشور ترکیه تولید می‌شود. روکش گلاس آن‌ها حالتی شیشه‌ ای و براق داشته و طبق استاندارد های اروپایی هستند. مغزی به‌ کار رفته شده در این صفحات (ام دی اف) از کشور لهستان است که بسیار با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی می‌ باشند. بر روی ورق‌ هایگلاس ترک لایه‌ ای از اشعه uv به‌عنوان لایه محافظ تعبیه می‌شود، که بر درخشندگی و بازتاب نور و طول عمر این ورق‌ ها افزوده است.

از دیگر مشخصات ورق‌ هایگلاس ترک می‌توان به تمیزی و یکدست بودن این ورقه‌ ها اشاره کرد که به‌صورت کاملاً یکدست و تمیز بر روی صفحات ام دی اف چسبانده می‌ شود. این ورق‌ ها توسط دستگاه ‌های تولیدی بسیار مدرن و پیشرفته تولید می شوند که رابطه مستقیمی بر کیفیت این ورق‌ ها دارد و بسیار شفاف ‌تر و درخشان ‌تر و دارای قالب‌ بندی بهتری می‌ باشند.

معروف ترین برند های ورق هایگلاس ترک

از برند های معروف ورق هایگلاس ترک موجود در فروشگاه متین هایگلاس می ‌توان به اکووان، کاستامانو، واریو، گلاس ین، آی جی تی، ویلدیز و ایشیک اشاره کرد. معروف‌ ترین این برن دها ورق هایگلاس ترک ای جی تی است. ورق های این برند کیفیت بسیار بالایی داشته و در مقابل کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی نیز می باشند. این برند در داخل ایران بسیار پر طرف ‌دار بوده و نسبت به سایر ورق‌ های هایگلاس از ترکیه بیشتر وارد می ‌شوند .کابینت‌ های هایگلاس ترک دارای پوشش‌ های مات و نیمه براق هستند که دارای خاصیت‌ های مقاومتی هایگلاس شفاف بوده و تنها تفاوت آن‌ها در انعکاس نور می‌باشد.

مزایای ورق‌ هایگلاس ترک

از جمله مزایای ورق هایگلاس ترک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ورق‌ هایگلاس ترک سبک جدیدی از ورق ‌های مصرفی برای روکش‌ کابینت‌ ها است و از لحاظ تنوع در رنگ برای آشپزخانه ‌هایی با سبک مدرن بسیار پرمصرف هستند.
  • این نوع از ورق‌ ها می ‌توانند نور را به‌ خوبی منعکس کرده و فضای آشپزخانه ‌های با متراژ کم را بزرگ ‌تر جلوه دهند.
  • از دیگر مزایای ورق‌ هایگلاس ترک این است که هیچ‌گونه برجستگی و شیار ندارد و به‌ همین دلیل به‌ راحتی تمیز و پاک می‌شوند.
  • لکه‌ های آب و غذا به ‌راحتی از سطح این ورق ‌ها پاک‌ شده و احتیاجی به فشار و زور برای از بین بردن کثیفی نیست.
  • ورق‌ هایگلاس ترک ضد آب بوده و لزومی برای آب بندی و نگرانی از نفوذ آب به داخل صفحات وجود ندارد.
  • این ورق‌ ها پوششی مقاوم داشته و به دلیل مقاومت و دوام عمر بالایی که دارند می‌توانند برای سطح جزیره و پیشخوان‌ ها هم مورد استفاده قرار گیرند.
  • ورق‌های هایگلاس ترک دارای رنگ‌ های بسیار متنوعی هستند و مشتریان می ‌توانند این ورق‌ ها را به‌ صورت تک‌ رنگ و یا دو رنگ سفارش دهند و آشپزخانه خود را به‌ صورت آشپزخانه‌ای مدرن و بی‌نظیر تبدیل نمایند.

روش نگهداری از ورق هایگلاس

جهت نگهداری از این ورق‌ ها باید از گذاشتن وسایل سنگین بر روی آن و تماس مستقیم اجسام داغ و با حرارت بالا با آن ها اجتناب کرد. این ورق‌ها وزن سبکی داشته و در صورت گذاشتن اجسام سنگین بر روی آن‌ ها ممکن است شکل و حالت اولیه خود را ازدست‌ داده و دفورمه شوند.

قیمت ورق هایگلاس ترک

از جمله عواملی که می‌توانند بر روی قیمت ورق‌ هایگلاس ترک تأثیرگذار باشند می‌توان به نوسانات ارز و دلار، شرکت تولید کننده، میزان تقاضا در داخل کشور، نوع رنگ‌ های تولیدی و ضخامت ورق‌ های هایگلاس اشاره کرد.

تمام عوامل نامبرده بر قیمت نهایی این ورق‌ ها تأثیر گذار بوده و به‌همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای خرید این ورق‌ ها تعیین کرد.

جهت دریافت قیمت دقیق و به‌ روز ورق‌ هایگلاس ترک تنها کافیست به فروشگاه متین هایگلاس به صورت حضوری مراجعه کرده و یا با شماره‌های 09105894348 و 09124302051 با این فروشگاه تماس حاصل نمایید و از قیمت این ورق‌ ها آگاه شوید.

Call Now Button